OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Registrácia do WAZZUB

Registrácia do WAZZUB

image

 

Zaregistrujete sa kliknutím na obrázok pod textom:

image

alebo kliknutím na nasledujúci odkaz:    http://signup.wazzub.info/?lrRef=7178c

Na webovej stránke, ktorá sa otvorí, v pravej dolnej časti vyplníte údaje:


First name: krstné meno

Last name: priezvisko

Password: vaše heslo

Email: vaša emailová adresa

Country: šípkou si zvolíte štát - Slovakia alebo Czech Republic

Odpíšete písmenká resp. slová v rámčeku čo sa vám zobrazia - ak je to nečitateľné môžete ich zmeniť cez horný malý štvorček so šípkami

Kliknete na "JOIN" 

 

Po registrácií vám pošlú potvrdzovací  mail na mailovú adresu ktorú ste zadali pri registrácií - tým si overujú či váš mail nie je iba vymyslený - treba v ňom kliknúť na uvedený link. Po overení vašej registrácie cez link sa môžete prihlásiť cez web stránku http://signup.wazzub.info/login.php a to zadaním svojho emailu a hesla.

 

Po prihlásení bude na vašej stránke zobrazený váš tzv. "personal invitation link" červenou farbou, ktorým budete registrovať nových ľudí. Odporúčajte ho, posielajte kamarátom, známym, aby sa zaregistrovali cez neho a tým pádom si vybudujte svoj pasívny príjem!

Na pravej strane vám bude znázornené číslo celkového počtu zaregistrovaných ľudí vo Vašej štruktúre až do piatej línie tzv.  $FACTOR.


Pod nimi v tabuľke sa budú nachádzať vaši aktivovaní priamo registrovaní ľudia - zelená fajka, neaktivovaní - červený krížik. Ľudia sa aktivujú vtedy, keď kliknú na odkaz v maily, ktorý im príde po registrácií

Ďaľej budete mať v tabuľk uvedené:

Meno a priezvisko Vašich priamo registrovaných ľudí,

Dátum ich registrácie,

Počet nimi priamo registrovaných ľudí,

Mailové adresy Vami priamo registrovaných ľudí.

 

Využite túto jedinečnú príležitosť, veď nemáte čo stratiť! Je to absolútne zadarmo a je to 5 minút vášho času!!! Čím viac ľudí sa cez váš referenčný link zaregistruje do fáze predregistrácie ( PRELAUNCH) do 9.apríla.2012 - tým vyšší bude váš $FACTOR a tým budú váš mesačný príjem vyšší!

Pozrite si pomocné video ako inzerovať, emaily, registrácie: