OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

ZeekRewards

 

 

Spolupracujete so svetovou jedničkou. Prácou pre ZeekRewards získate peniaze každý deň aj za 2 min. práce na PC. Ide o veľmi jednoduchú a časovo nenáročnú prácuprácu.
Spoločnosť ZeekRewards je na trhu už 14 rokov ,takže ide o skúsenú firmu - posúďte sami, ako sa jej darí medzi konkurenciou: KLIKNITE SEM
 
ZeekRewards Vám ponúka minimálne 6 spôsobov, ako si zarobiť.
Nikto neprerobí !!!
 
Až neuveriteľne jednoduché a pritom ziskové - za 5 min. denne Vášho času
Nemusíte nič predávať. Nemusíte nikoho sponzorovať.
 
Ak máte aspoň 5 min. denne čas, doporučujem si prečítať informácie o ZeekRewards:
 
Predstavujem vám zahraničnú spoločnosť Zeekrewards, ktorá ponúka možnosť veľmi jednoduchého zarábania tým, že robíte spoločnosti reklamu.
Sú tu samozrejme aj ďalšie možnosti zárobku a záleží len na vás, či budete zarábať desiatky, alebo stovky dolárov mesačne...
Dôkaz o tom, že firma je seriózna  a provízie vypláca, sú k dispozícii. Spoluprácu so ZeekRewards skutočne veľmi doporučujem. Ide o prácu administratívneho charakteru, veľmi jednoduchú, ku všetkému sú k dispozícii videonávody, časovo nenáročná práca s vynikajúcim odmeňovaním - overené.
 
Pokiaľ máte záujem o podrobnejšie info - samozrejme nezáväzne - ozvite sa mi emailom a ja Vám dám k dispozícii prístupové heslo do nášho ZeekRewards teamu  , kde nájdete podrobné informácievrátane videonávodu na registráciu, ako zadávať inzerciu, orientácia v backoffice atď.
 
Registrácia do ZeekRewards: KLIKNITE SEM

 

Spoločnosť ZeekRewards bola založená 24.6.1997 a jej vlastníkom je Rex Venture Group LLC. Sídlo je v Lexingtone, USA.
 
Firma za posledné mesiace roku 2011 vystúpila na 1.miesto svetového rebríčka úspešných mlm spoločností. Predbehla tak aj také spoločnosti ako Coca-Cola, Oriflame, Avon, Unaico, Amway, Hebralife...
Podrobnejšie na tomto odkaze: KLIKNITE SEM
 
Společnosť vytvorila Retail Profit Pool (maloobchodnú ziskovú platformu) a temer 50 percent svojho denného zisku rozdeľuje medzi svojich prémiových spolupracovníkov.
 
Firma prevádzkuje aukčný portál. Úloha nás - spolupracovníkov - je veľmi jednoduchá. Každý deň zadarmo podať jeden inzerát na zahraničný inzertný portál. Zaberie to skutočne len 5 min v začiatkoch, neskôr to budete mať za 2 min spravené.
Všetko máte pripravené - kopírujete hotové inzeráty, nič netvoríte sami, vo svojej office máte všetky podklady aj zoznam doporučených inzertných webov na podávanie bezplatnej inzercie. Za túto prácu máme nadštandardne zaplatené.
 
Registrácia do ZeekRewards tu    :  KLIKNITE SEM
 
Ďalšie informácie si môžete prečítať na stránke nášho ZeekRewards Teamu- kliknite - pre vstup si odo mňa emailom vypýtajte heslo - nemôžem ho uviesť na web.stránku.

Moje hodnotenie:

Spoluprácu so ZeekRewards veľmi doporučujem. Ide o nenáročnú prácu,ktorá nezaberie veľa času a napriek tomu si tu môžete veľmi dobre zarobiť. K dispozícii máme videonávody, podpornú skupinu aj na Facebooku.

Táto príležitosť je vhodná pre všetkých i pre tých, ktorí neradi tvoria sieť, alebo nechcú investovať svoje peniaze a riskovať. Veľa ľudí - hlavne mamičiek na materskej dovolenke trávi veľa času vyplňovaním slabo platených dotazníkov, alebo klikaním na reklamy - to je strata času. V ZeekRewards je odmena nielen za podávanie inzerátov pre firmu, ale môžete sa podieľať na zisku firmy a verte mi,že nejde o malé čiastky. V prípade záujmu o viac info - vysvetlím. Nenechajte si túto príležitosť len pre seba. Dajte o nej vedieť aj ostatným,váš zárobok sa ešte zvýši...