OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Vagex-Varolo-Fichee

Vagex

VAGEX je program s pomocou ktorého zarábate pozeraním videí na Youtube. Za každé zhliadnuté video dostávbate kredity, pri dosiahnu´ti dostatočného množstva kreditov sa vám prepočítajú na Cash, ktoré si môžete nechať vyplatiť na váš účet.Takisto si tu môžete získavať referalov, zaregistrovaním ľudí cez váš referal link, a dostávate 10% pravidelne z toho, čo oni získajú za mesiac. 

Postup je nasledovný:

1. Zaregistrujte sa cez registračný link uvedený nižšie

2. Stiahnite si malí aplikáciu Vagex

3. Po spustení sa prihláste a zadajte do okienka vaše ID

4. Aby ste znásobli vaše získané kredity spojte si účet Vagex s vašim youtube účtom v položke Settings kliknutím na "Save youtube account"

Registrácia do Vagex kliknutím na obrázok pod textom:

 

image

 

 

Varolo

Zarábajte sledovaním televíznych reklám - vitajte vo VAROLO! VAROLO je unikátny projekt,ktorý vám ponúka zárobok za sledovanie reklám. Pozvite svojich priatelov, prepojte váš VAROLO účet s vašim FACEBOOk či TWITTER účtom a vytvorte si svoju vlastnú "village" čiže "dedinu" získajte zárobok aj za nich!! Z toho čo zarobia získavate automaticky aj vy odmenu!!!

_Registrácia do Varolo TU.

Fichee

 

FICHEE je projekt od slovenských tvorcov, na FICHEE zarábate sledovaním reklamných spotov, rovnakých akých vidíte každý deň v TV. Vašou úlohou je pozrieť si za sebou 5 rôznych reklám a potom odpovedať správne na súťažnú otázku, ktorá sa týka jednej z piatich reklám. Ak odpoviete správne, získavate 0,10 EUR. Váš zárobok nie je nijak obmedzení,čiže je len na vás koľko zarobíte. Pozvite svojich priateľov a známych a získajte prémiu 50 EUR za 100 pozvaných ĺudí na FICHEE,ak budete najúspešnejśí získavate až 500EUR!! Tak neváhajte a registrujte sa, je to úplne zadarmo!!!

Registrácia do FICHEE TU.