OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Surfbary

Surfbary

Surfbar je taký program, pomocou ktorého zarábate sledovaním reklamných bannerov na vašom pc. Je to vlastne program, ktorý sa stiahne, neinštaluje iba sa spustí a v malom okienku sa vám menia všeliaké reklamy. Vy za to ,že máte tento surfbar spustení na vašom pc dostávate kredity, ktoré časom zmeníte na cash alebo priamo už cash. Výška vášho zárobku záleží na tom, koľko hodín máte cashbar spustení na vašom pc. Pri surfbaroch máte takisto percentá zo zisku vašich referalov, čiže ľudí, ktorý sa na surfbar zaregistruju a stiahnu si ho cez vás. Čím viac referalov, tým viac peňazí!!! Na jendom pc môžete mať spustení aj viacero surfbarov z rôznych stránok. Snažil som sa vám priniesť iba tie najlepšie a overené surfbary. 

 

20dollars2surf

Jeden z najznámejších a najlepších surfbarov na internete.Po stiahnutí a spustení sa vám sa budú počas zobrazovania pripočítavať body (1 minúta = 1 bod), ktoré sa vždy na konci mesiaca prepočítajú na $. Je to tak preto, lebo každý mesiac si reklamu kúpi iný počet ľudí a až takto nazbieraná väčšia časť peňazí za rozdelí užívateľom podľa počtu nazbieraných bodov. Obyčajne ide o sumu zhruba 0,11$/1000 bodov. Pri takomto spôsobe vyplácania sa vôbec nemusíte báť, že im dojdú peniaze na vyplácanie odmien. Minimálna suma, ktorú si môžete nechať vyplatiť, je 20$ a vyplácajú na PayPalAlertPay alebo hipay.Surfbar je v angličtine.

 

TIP: V kolónke "Clicks bonus" je možné každý deň odklikať niekoľko reklám, za ktoré Vám tiež pripočítajú zopár bodov.

TIP 2: Skúste odporúčiť tento surfbar ďalším ľudom - za každú osobu, ktorá sa pridá pod Vaším odporúčaním, budete dostávať odmenu vo výške 10% bodov, ktoré nazbiera, pričom tá osoba nič nestratí. Stačí, keď sa nový užívateľ zaregistruje kliknutím na Váš refferalský link, ktorý nájdete v kolónke "Referrals". Čím viac aktívnych ľudí získate, tým viac peňazí budete dostávať. Provízie dostávate až do tzv. 10. levelu!

  TIP 3: Občas sa Vám zobrazí banner s textom "SURFER BONUS" ... vtedy naň kliknite a dostanete odmenu, najčastejšie niekoľko bodov.

Takisto máte každý deň tzv. credity, s ktorými si môžte zahrať "Bingo surf" a "wheel surf" čiže bingo alebo koleso šťastia, kde môžete vyhrať jackpot, ktorý sa pohybuje v tisícoch dolárov, alebo ďalšie kredity.

  Každý mesiac môže 1 užívateľ zobrazovaním banneru získať maximálne 10 000 bodov - je to naozaj dosť a navyše, toto obmedzenie sa netýka bodov získaných ako provízie za ľudí, ktorí sú pod Vami zaregistrovaní. Neobmedzené množstvo Vašich refferalov = neobmedzené množstvo bodov, ktoré dostanete ako provízie!!!

 

Registrácia kliknutím na obrázok pod textom:

 

make cash
 
 
Mybrowsercash
 
Mybrowsercash patrí spolu s 20dollar2surf medzi najlepšie surfbary na internete. Takisto ako pri 20dolar2surf sa musíte zaregistrovať, stiahnúť si softvér a iba ho nechať zapnutý, zaregistrovať čím viac referalov a zarábať peniažky :-)
Postup:

1) Stiahnite si ich softvér. Ten môžete samozrejme zapnúť a vypnúť a naviac - nastaviť na 3 stupne aktivity. Podľa toho sú potom  náhodne  vkladané do webových stránok ďalšie reklamy (ešte k tým ktoré tam už sú) a za to dostávate zaplatené. Kliknutím na takú reklamu so zisk výrazne zvýši. Za klík je niekedy aj 0,02 $, ale aj bez klikania sa získavajú zárobky. Softvér je samostatný, spolupracuje s Firefox, IE.

2) Tri druhy členstva:  Free, Silver a Gold. Silver a Gold majú lepšie podmienky.

3) Dostávate $ 0.04 - $ 0.05 denne len za to, že sa aspoň raz denne prihlásite na svoj účet.

4) Referral Shares: nová možnosť plne nahradzujúca nákup referálov, kde boli námietky, že kúpené referály majú rozdielnu výkonnosť. Od teraz je tu celkom zaujímavá možnosť kúpi výkonnosti referálov; akýsi akciový výnos.

Príklad: kúpite 1 ks Referral Shares za pevnú cenu 5 $. Za to budete dostávať denne 2% zo zisku, čo robí 0,11 $ denne, po dobu 60 dni s tým, že musíte denne vykonať aspoň 1x zalogovanie a odkliknúť minimálne 10 reklám. Po týchto 60 dňoch sa vám vráti 3 $ (1 $ priamo do účtu a 2 $ do purchase balance určené pre ďalší nákup).

5) Investície: nákup akcie, jedna za 5 $. Výnosy: 60 x 0, 11 $ +3 $ = 9,6 $, Zisk 4,6 $ (48%)

6) Referral Shares ak si zakúpi váš referál priamy alebo nepriamy, máte jednorazovú odmenu 0,5 – 0,25 $. (len u Silver a Gold členstva)

7) U Free členov je maxime 40 referalov, u ostatných neobmedzene. Spravovať členov, napr. mazať menej aktívnych (úplne neaktívny sa zmažú za 14 dni sami) možno len u Silver a Gold členstva.

8) Tiež pozor, ak ste Free člen a budete neaktívny 6 a viac mesiacov účet vám zmažú.

9) Vypláca sa od 20 $ na PayPal a AlertPay.

Registrácia kliknutím na obrázok pod textom:

 

 

image
 
Ďalšie vynikajúce surfbary:
Smartbarre
Registrácia kliknutím na obrázok pod textom:
image
 
Packbarre
Registrácia kliknutím na obrázok pod textom:
PackBarre.com
 
Lordbarre
Registrácia kliknutím na obrázok pod textom:
image

 

LaBoitaKados

Registrácia kliknutím na obrázok pod textom:

image

 

 

I-gagnant

Registrácia kliknutím na obrázok pod textom:

image

 

Seagames

Registrácia kliknutím na obrázok pod textom:

Seagames