OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

TextCashNetwork

 

Zaregistrujte sa ZADARMO a zarábajte zadávaním a prijímaním reklamy !
 
 
Firma po 2 rokoch príprav spustila projekt TCN 16.1.2012.
 
Na Slovensku aj v Čechách práve začíname, pridajte sa !!!
 
 
 
Práve teraz sa spúšťa projekt TCN. Ide o absolútnu NOVINKUVšetko je ZADARMO, je jasne dané, čo je náplňou práce - žiaden predaj, žiadne zháňanie ľudí ! Jednoducho skutočná práca z domu cez počítač ! Neváhajte a buďte u toho od začiatku. Podpora zaistená.
 
Firma TCN prichádza na trh s revolučnou myšlienkou - tzv. mobilná kupónová kampaň! Čo to znamená? Spoločnosti a obchodníci sa neustále predháňajú v získavaní zákazníkov. Ponúkajú rôzné akcie a zľavy, len aby mali viac klientov než iní. Zasielanie zľavových poukážok poštou? Tsss! To je minulosť! Žijeme v 21. storočí, moderná doba si žiadá moderné spôsoby komunikácie! Podľa odhadov odoborníkov do roku 2013 na obchodný trh vtrhne horúca novinka - mobilná kupónová kampaň! Ľudia teda budú dostávať zľavové kupóny, vouchery a rôzne akčné ponuky formou sms na mobilný telefón! Táto sms bude zároveň obsahovať číselný kód tovaru a Vy teda potom v obchode u pokladne len otvoríte sms a predavačka sníme tento kód, čím sa Vám načíta Vaša zľava! To všetko nás čaká! TCN ale predbehol dobu a už teraz je tu! Buďte u toho !!! 

 

 

Firma Vám bude denne zasielať 1 - 5 takýchto kupónov a ešte Vám za to bude aj platiť !

Ako fungujú mobilné kupóny v praxi? Pozrite si video - je síce v angličtine, ale každý podľa neho pochopí, ako to funguje:

 

 

V čom spočíva práca ?
1. Vašou úlohou bude denne zadávať firme reklamu zaberie Vám to 2 min. denne, nakoľkofirma má všetko pre Vás pripravené vo Vašej office - texty, zoznam inzertných serverov. Vy sa teda len prihlásite, vyberiete si text inzerátu z niekoľkých ponúkaných možností, zvolíte si na ktorý inzertný server inzerát vložíte. To je všetko. Veľmi jednoduché. Videonávod na kladanie inzerátu je k dispozícii na mojej webovej stránke
2. Súhlasíte so zasielaním reklamných emailov/sms Nebojte sa preplnenej schránky a spamovania. Vy si znovu sami zadáte vo Vašej office, koľko emailov chcete denne dostávať - máte na výber 1 - 5 emailov denne. Tiež si vyberiete z akej oblasti - Cestovanie, PC, Šport... Vyberiete si aj v akú hodinu a v ktoré dni. To je všetko.
3. Môžete sa o túto príležitosť podeliť s ostatnými pretože komu by sa dnes nehodilo dáke to euro naviac, však ? A k tomu bez poplatkov ! Doporučte tento zárobok ostatným ľuďom, zaregistrujte ich pod seba a získajte za nich pasívny príjem ! Systém je nastavený tak, že Vami zaregistrovaní ľudia sú priamo pod Vami v jednom riadku a tvoria Váš prvý level. Ich ľudia budú Váš 2. level, atď. Vy získavate provízie až do 10.levelu !!! Za týchto ľudí získavate mesačný pasívny príjem a to za každého mesačne 0,75 USD - 1,5 USD ( podľa toho, koľko tá osoba príjme emailov ).
Počet ľudí pod Vami nie je nijako obmädzený !!!
 
Zaregistrovať sa môžete cez tento registračný link:   http://jozefH.TextCashNetwork.com
 
Pred registráciou doporučujem pozrieť si video s návodom na registráciu:
 
 

video - čo robiť po registrácií:
 
 
ako zadávať inzerciu:
 
Recenziu firmy si môžete prečítať TU.