OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

P-T-C stránky

Paid To Click (PTC) stránky alebo tzv. "klikačky"

PTC stránky alebo tzv. "klikačky"  patria k najrozšírenejším a najlahším zárobkom na nete. Princíp je jednoduchý, vy zarábate klikaním na odkazy (reklamy), za ktoré vy doistávate odmenu 1-5 centov, v závislosti od danej stránky. Denne máte na výber z väčšieho množstva reklám, vo väčšine prípadov okolo 10-30 denne, taktiež v závislosti od danej stránky. 

Svoje zárobky si môžete zvyšovať získávaním tzv. "referalov" ciže ľudí, ktorý sa zaregistrujú na danú stránku cez vás a tým máte nárok aj na percentá z ich denného zisku. Refferalov si však môžete aj kupovať každý mesiac a tým pádom ich vá,m už systém priradí automaticky. Takto si môžete pivyrobiť mesačne celkom slušné peniaze, záleží len na vašej šikovnosti a dĺžke času, ktorý venujete danej klikačke. Môžete to brať ako brigádu a privyrobiť si "na kávu" niekoľko desiatok dolárov mesačne, alebo to bduete brať vážne a môžete zarábať až stovky dolárov mesačne!! Tí najlepší zarábajú až niekoľko tisíc dolárov mesačne!!!!!

Na internete existuje nespočetné množstvo takýchto typov stránok, bohužila väčšina z nich nie je dôveryhodná a postupne sa z nich stáva tzv. SCAM ciže podvod.Ja vám na svoje stránke ponúknem členstvo v tých úplne najlepších PTC stránkach, takých ,ktoré fungujú a platia už niekoľko rokov a patria k tzv. ELITE stránkam.

 

NEOBUX

Neobux je najspolehlivější PTC (Paid To Click) stránka. S pomocou NeoBuxu a trochou s trpezlivosti si môžete zarobiťt na internetu pár stoviek mesačne len tým, že tomu venujete maximálne 10 minut denne. Zárobok spočíva v tom, že na stránke NeoBux klikáte na reklamy a tím zarábate peniaze. Normálny počet reklám, na ktorých môžete zarobiť u NeoBuxu za deň, je 4 a viac. Normálny zárobok za jednu kliknutú reklamu na, ktorej musíte zosta po dobu 30 sekúnd je 0.01$ (pre štandartného uživatela). Zvýšiť Vaše zárobky môžete tím, že si zoženiete tzv. referraly, čo sú ľudia, ktorí sa registrují pod Vás a zarábajú peniaze na internete rovnako ako Vy, ale s tým rozdielom, že Vy zarábate ešte polovicu z toho čo referral nakliká. Príklad zárobku s referralom: Referral klikne na 4 reklamy. Referral zarobý 0.04 $ a vy zarobíte 0.02 $, avšak z referalova zárobku sa nič neodpočíta. Vaše peniaze si tak môžete previesť na PayPal, AlertPay alebo Neteller. Výplata od 2.00 USD.

Kliknutím na obrázok pod textom sa zaregistrujete:

 

image
 
CLIXSENSE
CLIXSENSE patrí takisto ku špičke medzi klikačkami, stránka funguje a poctivo platí od roku 2007. Princíp je rovnaký ako u NEOBUX ,čiže zarábate klikaním na reklamy, po kliknutí na reklamu sa vám otvorí stránka s niekoľkými obrázkami, vy musíte kliknúť na obrázok s mačkou, až tak sa vám načíta reklama a vy dostávate odmenu. Je to vlastne ochrana stránky pred tzv. bot-mi, tj. programami, ktoré automaticky klikajú na reklamy. Takisto ako u NEOBUX aj na CLIXSENSE si môžete nakúpiť referalov ale si ich získať registrovaním cez váš referal link. Výplata od 3.00 USD.
 

Kliknutím na obrázok pod textom sa zaregistrujete:

image
 
PTCbox
PTCbox je pomerne nová stránka, ktorá funguje od minulého roku, ale stojí za nim veľmi spoľahlivý admin, ktorý má na svedomí stránku Matrix mails, ktorá funguje a platí od roku 2002. Takisto PTCbox prináša najvyššie zárobky na kliknutie za reklamu, ktoré sa pohybuje od 0,5 centov po 5,5 centov. Referal systém je rovnaký ako u predchádzajúcich stránkach.
Výplata od 2.00 USD.
 
Kliknutím na obrázok pod textom sa zaregistrujete:
 
PTCBox
 
BUXP
BUXP patrí taktiež medzi elitu spomedzi klikačiek. Táto stránka vám ponúka zarábať nie len klikaním na reklamy, ale aj ,prezeraním si videí na youtube.Výplata od 7,99 USD.
Kliknutím na obrázok pod textom sa zaregistrujete:
 
WORLDLINX
 
WORLDLINX je stránka, pomocou ktorej si môžete privyrobiť klikaním na reklamy ale takisto zdieľaním cudzích stránok a takisto si môžete propagovať vlastnú stránku a zvýšiť si tým svoju návštevnosť. Zarábať klikaním na reklamu môžete po prihlásení kliknutím na BROWSE ADS, postup je rovnaký ako u NEOBUX.
 
Kliknutím na obrázok pod textom sa zaregistrujete:
WordLinx - Get Paid To Click
 
CLIKSIA
 
CLIKSIA ponúka zárobok klasickým spôsobom klikaním na reklamy, ale takisto splnením tzv. OFFERS čiže ÚLOH. K ich splneniu je nutná aspoň základná znalosť angličtiny, úlohy väčšinou spočívajú v  jednoduchých veciach ako zaregistrovanie sa na nejakú stránku atď.
Kliknutím na obrázok pod textom sa zaregistrujete:
image
 
INCENTRIA
 
INCENTRIA je veľmi podobná ako CLIKSIA, takisto si tu môžete zarobiť odklikávaním reklám alebo splnením OFFERS.
Kliknutím na obrázok pod textom sa zaregistrujete:
image