OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Minerva Rewards

Minerva Place je internetový časopis o kráse, zdraví, výžive, wellness a móde.

Bude obsahovať články na tieto a ďalšie tématá, videá a online komunitu.

Tento projekt je naprosto unikátny a chce sa stať jednotkou na internete v oblasti 

"Diet - Health - Beauty"

 

 

Ľudia kupujú časopisy  zamerané na zdravie, krásu, fitness - napr. Cosmopolitan, Žena  a móda, Fitness - a firmy platia veľké peniaze za reklamu, ktorú v týchto časopisoch majú. Ľudia potom kupujú propagované výrobky a služby.

A teraz si predstavte Minervu ako online časopis obsahujúci články, videá, poradne a reklamu. Pokiaľ si ľudia kúpia doporučený  produkt, tak Vy budete odmenení !!!

Členstvo je ZADARMO ! Vašou úlohou je len zdieľať a propagovať Minervu a firma Vás odmení za zvyšovanie návštevnosti. Vy sami NIČ nemusíte predávať. Len zdieľate stránky ako také, alebo jednotlivé články a privádzate nových členov cez Vaše vlastné webové stránky. A naviac - pokiaľ dôjde k predaju výrobkov, Vy ste za to odmenení. Návštevníci stránok majú 70% obsahu prístupný a pre plný prístup je platené členstvo a to 19,95 USD na rok.

Minerva spolupracuje s mnohými poprednými odborníkmi na výživu, fitness, zdravý životný štýl, krásu a módu.

Zoznam TU .

Tvárou Minervy sa stala Brooke Burke, veľmi známa americká celebrita.

Minerva je teraz vo fáze Pre-Launch  , čiže predregistrácie a bude plne aktívna behom 1.štvrťroka. Už teraz máte možnosť stať sa súčasťou tohto zaujímavého projektu a vybudovať si tím spolupracovníkov.

 

Pre registráciu kliknite na obrázok :

 

 

Pri registrácii sa uvádza aj štát. Zatiaľ tam Slovensko ani Česká republika nie je uvedené, môžete kľudne uviesť aj USA, dodatočne sa to upraví. Tiež na konci registrácie odo mňa chceli spočítať 8+7 , čiže počítajte s tým,že tam niečo podobné bude.

Stránka spustila už svoju demoverziu, ktorú si môžete vyskúšať tu: http://minerva.netrodemo.com/