OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Sociálne siete

Sociálne siete

Máte už plné zuby Facebooku? Aj vás štve časová os? Chceli by ste spoznať nejakú novú sociálnu sieť, ktorá vám ešte platí za to ,že ju používate? Chceli by ste zviditeľniť svoju webstránku, svoje podnikanie, firmu, či nájsť si nových biznis partnerov? tak ste na správnom mieste :-)

Nasledujúce sociálne siete sú vhodné pre obyčajných ľudí a taktiež pre ľudí, ktorí chcú zviditeľniť svoj biznis, web, alebo nájsť si nových partnerov pre svoje podnikanie a platia za každého vami privedeného nového užívateľa.

 

ZURKER

Nová sociálna sieť, jednoduchý dizajn, priateľské užívateľské prostredie, a za keždého nového čelna dostávate 1 USD.Registrácia kliknutím na nasledujúci odkaz:

http://www.zurker.eu/i-12387-sdsbcxsvew

SWOM

Ideálne pre podnikateľov, webmasterov, ktorý si chcú zviditeľniť svoj web, biznis, firmu. SWOM má približne 15 miliónov pozretí za mesiac, to je asi 500 000 každý deň, a vyše 60 000 registrovaných firiem, ktorých počet rastie deň čo deň. Zviditeľnite si aj vy vaše podnikanie pred celým svetom!! Registrácia na SWOM kliknutím na nasledujúci odkaz:

http://swom.com/?r=191791

People string

People string je nová zábavná sociálna sieť, ktorá v sebe spája  klasické výhody sociálnej sieťe so zábavou a s možnosťou zárobku. Za každého privedeného človeka dostávate 0.50 USD a a ste odmenený takisto za každého nového človeka, ktorého privedie človek ktorého ste priviedli vy. Takto môžete získať každý mesiac celkom slušný pasívny príjem a tieto odmeny dostávate už nastálo, do konca života!! Tak neváhajte sa zaregistrujte sa aj vy kliknutím na nasledujúci odkaz:

http://peoplestring.com/?u=bombastik121