OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Otázky a odpovede o WAZZUB

Otázky a odpovede o WAZZUB

image

 

Pravda o WAZZUB alebo je Coca Cola v skutočnosti podvod?

 

Vážená WAZZUB rodina,

 

Na internete sa vyskytujú články a niekoľko „faktov“ o našom projekte a o našej spoločnosti na základe ktorých si ľudia vyvodzujú väčšinou nesprávne závery. Nemáme toľko času odpovedať na každý z nich, dávame Vám teda nejaké všeobecné odpovede:

 

1. Je WAZZUB skutočnou spoločnosťou, alebo falošnou?

 

Naša spoločnosť je skutočnou spoločnosťou registrovanou podľa zákonov Oregon, USA, ktorá má prevádzku v Las Vegas, Nevada, USA. Sme v počiatočnej fáze štartu spoločnosti, ktorá je ešte len pred spustením svojej hlavnej stránky www.wazzub.com. To znamená, že sme stále vo vývoji a veľa vecí sa zmení v pre-launch (v období do 8.4.2012).

 

2. Je vaše "ústredie" skutočnou kanceláriou, alebo len virtuálne?

 

Naša kancelária v Las Vegas je skutočnou kanceláriou. Práve teraz (16.1.2012, 14:25) je k dispozícii 5 členov WAZZUB tímu. Využívame služby spoločnosti Regus, čo znamená, že máme vlastné výkonné kancelárie, ale zdieľame oblasti recepčnej, konferenčnej miestnosti, kuchyne a ďalšie služby s inými spoločnosťami.

 

Ešte raz, sme v počiatočnej fáze štartu, a kým sa zarobia "skutočné" peniaze po štarte sme závislí iba na rozpočte. Momentálne nemáme za potreby investovať do úplne našich vlastných kancelárskych priestorov.

 

3. Ako to je s Vaším sídlom - existuje veľa firiem registrovaných na rovnakej adrese - prečo?

 

Z daňových dôvodov je väčšina spoločností so sídlom v USA registrovaných v inom štáte, než v akom sa ich veliteľstvo nachádza. Existujú špeciálne firmy, ktoré ponúkajú služby ako registrovaný agent, ale nie sú zapojení v aktuálnom podnikaní firmy. Meno našej registrovanej agentky je Cathy Halverson, je registrovaným agentom pre niekoľko sto firiem. To neznamená, že naša spoločnosť je spojená s inou spoločnosťou, ktorá je zapísaná na tejto adrese, určite to nie je znamenie, že sa snažíme niečo skrývať, alebo že sa jedná o podvod.

 

Mimochodom, najznámejšie "sídlo" s touto adresou využíva viac než 200.000 podnikov. Táto adresa má svoju vlastnú stránku na Wikipédií. Pozrite sa: http://en.wikipedia.org/wiki/1209_Orange_Street.

 

Napríklad Coca Cola je tam zapísaná, rovnako ako aj General Motors, Google a Verizon. Nikto nevyvodzuje závery, že sa niečo tají, alebo že podvádzajú ľudí. Naším cieľom je, aby bol WAZZUB jedným z veľkých značiek na internete a na radu nášho CPA a právnikov, sme založili našu firemnú štruktúru, ako má byť - hneď od začiatku.

 

4. Prečo sa údaje v databáze Whois pre wazzub.com a wazzub.info zmenili dvakrát v priebehu niekoľkých mesiacov?

 

Keď sme našli perfektné meno pre náš projekt - WAZZUB - už v júni 2011, spoločnosť už bola založená a preto jeden z našich hlavných investorov zaregistroval doménu pod jeho názov firmy. Potom, čo naša spoločnosť, GIT Global Investments Inc. bola zapísaná, sme zmenili Whois údaje vrátane adresy nášho sídla. Teraz sme otvorili HQ, a tak sme zmenili Whois údaje na našú operačnú adresu.

 

5. Kto je vlastníkom vašej spoločnosti?

 

WAZZUB je vo vlastníctve niekoľkých investorov. Práve teraz zostavujú tím riaditeľov a manažérov, ktorí budú mať náš projekt po štarte na starosti. Bude k dispozícií stránka so všetkými dôležitými členmi nášho tímu potom, čo bude tím kompletný. Náš marketingový riaditeľ Gee DaCosta nie je jedným z iniciátorov, je to člen tímu, ktorý je teraz najdôležitejší - počas pre-launch.

 

6. Dajú sa nájsť nejaké informácie o Gee DaCosta o jeho histórií v MLM a v oblasti sieťového marketingu. Nie je to človek, ktorý len prechádza z biznisu do biznisu?

 

WAZZUB nie je spoločnosťou so sieťovým marketingom a nie je ani MLM. Potrebovali sme však niekoho zručného so skúsenosťami v on-line marketingu a Gee bol pre nás perfektný výber - a WAZZUB je perfektný business pre neho. Je veľmi šťastný, že našiel svoju "finálnu", podnikateľskú činnosť a vieme, že WAZZUB zmení život mnohých, mnohých ďalších, ktorí stále hľadajú ideálnu príležitosť na internete.

 

7. Tvrdíte, že ste investovali už viac ako 2 milióny dolárov do WAZZUB. Prečo sú Vaše internetové stránky pre-launch a oblasť pre členov (back-office) tak "jednoduché"?

 

Tieto peniaze boli investované do hlavného projektu, nie do pre-launch stránok. Sme úplne zahltení registráciami stovkami tisíc členov. Bohužiaľ, tento obrovský nával spôsobil "problémy", ako boli nedostatočné kapacity serverov a viac než 350.000 overovacím mailov a mailov s heslom, ktoré boli rozoslané. Väčšina našich chýb a závad je spôsobených veľkým počtom členov, ktorí si obľúbili náš projekt.

 

Ak by sme si vopred spustili webové stránky s množstvom Flash a videí, tak by to spomalilo dramaticky naše servery. To je dôvod, prečo sme sú registračné stránky stále tak jednoduché.

 

Náš „state-of-the-art“ (umelecký status) domovskej stránky, ktorý sa začne 9. apríla bude už úplne iný príbeh. Máme zaistených niekoľko patentov, bude to úplne nový spôsob, ako surfovať po internete.

 

8. Ale je tu veľa vyhľadávačov a domovských stránok na internete. Nie je to len ďalší zbytočný WAZZUB vyhľadávač?

 

WAZZUB je oveľa viac než len vyhľadávač. Predstavte si to: spustíte internetový prehliadač a ocitnete sa na dokonalej domovskej stránke. K dispozícii budete mať výkonný vyhľadávač, novinky práve na tie témy, ktoré Vás zaujímajú, správy od svojich priateľov a rodiny, najlepšie ponuky na internete a užitočné odkazy na obľúbené webové stránky. Predstavte si, že máte možnosť prijímať hodnotné darčeky a bonusy, len tým, že používate tento mocný nástroj, ako Vašu osobnú domovskú stránku.

 

9. Môžete sľúbiť, že zaplatíte veľké množstvo peňazí Vašim členom, ktorí sa registrujú pred spustením stránky (v čase pre-launch)? Odkiaľ sa zoberú všetky tie peniaze?

 

Budeme samozrejme speňažovať naše webové stránky rovnakým spôsobom ako napríklad spoločnosti Google, Facebook, AOL a Yahoo a to zobrazovaním reklám a špeciálnych ponúk. Veľký rozdiel bude v tom, že budeme zdieľať zisk s našimi pre-launch členmi, ktorí pozvali ďalších členov. 50% všetkých ziskov sa bude prerozdeľovať podľa zásluhy našim pre-launch členom len vďaka tomu, že sa zaregistrujú zdarma, budú šíriť povedomie o WAZZUB a nastavia si po spustení našu stránku ako ich domovskú stránku.

 

10. Existuje nejaké riziko, keď sa pripojím (keď som sa pripojil) k WAZZUB?

 

Vaše dáta budú v bezpečí a nikdy sa nebudú zdieľať s tretími stranami. Nikdy nám nebudete musieť platiť ani jeden cent, aby ste dostali svoj podiel z našich ziskov. Vašim jediným rizikom je investovanie času na pozývanie ďalších členov. Ak nikto nebude spokojný s našou finálnou stránkou, nezarobíme žiadne peniaze a neboli by žiadne zisky na prerozdeľovanie, ale...

 

...hádajte čo? - Vieme určite, že sa to nestane!

 

Myslíme na Váš úspech

 

Váš tím WAZZUB